Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oświadczenie sztabu Marka Strociaka - kandydata na Burmistrza Kwidzyna

 
Oświadczenie sztabu wyborczego Marka Strociaka - kandydata na Burmistrza Miasta Kwidzyn w sprawie powodów rezygnacji z udziału w debacie kandydatów na Burmistrza Miasta Kwidzyna. -------------------------------------------- Szanowni Państwo, w związku z nie wywiązaniem się przez KWWPKO z podstawowych ustaleń, które zapadły po uzgodnieniach przedstawicieli komitetów i ograniczaniem przez przedstawicieli KWWPKO możliwości aktywnego udziału mieszkańców miasta Kwidzyna w debacie w tym ograniczeniem czasu na składanie/przesyłanie pytań, w imieniu sztabu wyborczego kandydata KWW PiS na burmistrza miasta Kwidzyna Pana Marka Strociaka z przykrością informujemy, że w wyniku nieudolnych działań i mnożenia sztucznych problemów przez przedstawicieli KWWPKO w chwili obecnej nie jesteśmy już zainteresowani debatą w narzuconej formule. Ubolewamy także nad faktem, iż na wstępie rozmów padło ze strony przedstawicieli kandydata Andrzeja Krzysztofiaka absurdalne żądanie 3 000 złotych kaucji od każdego kandydata w przypadku udziału publiczności w debacie (mieszkańców miasta Kwidzyna), co argumentowane było potencjalną możliwością zakłócenia debaty przez osobę znajdująca się wśród publiczności. Sztab wyborczy kandydata KWW PiS na burmistrza miasta Kwidzyna Pana Marka Strociaka jest zdania, że debata powinna posiadać formę z zastosowaniem powszechnie uznawanych mechanizmów demokratycznych z możliwie maksymalnym udziałem mieszkańców miasta Kwidzyna. W imieniu sztabu wyborczego kandydata KWW PiS na burmistrza miasta Kwidzyna Pana Marka Strociaka: Przewodniczący sztabu wyborczego - Maciej Manowski Zastępca przewodniczącego sztabu wyborczego - Norbert Cesarz Sekretarz sztabu wyborczego - Roman Szałapski

 


KwidzynTV
 
Data pliku video: 2018-10-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kwidzyński - powiat w południowo - wschodniej części województwa pomorskiego z siedzibą w Kwidzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Gardeja, Kwidzyn, Prabuty, Ryjewo i Sadlinki, zajmując powierzchnię 835 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Wisła, Liwa), jeziora (Klasztorne, Jerzewo), rezerwaty przyrody („Kwidzyńskie Ostnice” i „Jezioro Liwieniec”), obszary chronionego krajobrazu (Obszar chronionego Krajobrazu Doliny Kwidzyńskiej, Ryjewski Obszar Chronionego Krajobrazu, Sadliński Obszar Chronionego Krajobrazu, Morawski Obszar Chronionego Krajobrazu, Obszar Chronionego Krajobrazu Jeziora Dzierzgoń, Obszar Chronionego Krajobrazu rzeki Liwy oraz Obszar Chronionego Krajobrazu Białej Góry), szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Wśród zabytków wymienia się: zespół katedralno – zamkowy z XIV wieku, Pałac Rejencji z połowy XVIII wieku, Gmach Sądu Ziemskiego z XIX wieku, dawne koszary wybudowane w II połowie XIX wieku w Kwidzynie, staropolski dwór obronny z XVI wieku Biały Dwór, Górki – Dwór z XVII wieku wraz z przypałacowym parkiem, dwór z 1664 roku w miejscowości Licze, Gotycka Brama Kwidzyńska, zabytkowe wodociągi z początku XVIII wieku, fontannę zbudowaną w 1900 roku w Prabutach, zespół pałacowo – parkowy w miejscowości Klecewo, folwark z XVIII wiecznym pałacem, czy spichlerz ryglowy z I połowy XVIII wieku we wsi Nowa Wioska.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle celuzowo – papierniczym, elektromechanicznym, elektronicznym, drzewnym a także przetwórstwie warzyw i owoców. Na terenie powiatu kwidzyńskiego działają: Intenational Paper Kwidzyn S.A., Sofrel Electronisc Sp. Z o.o., BM Polska Sp. Z o.o. czy Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego Sp. Z o.o.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 55.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola